Jandarma Özel Harekat JÖH Maaşları Ne Kadar?

Jandarma Özel Harekat JÖH askeri personelleri maaşları ne kadar, JÖH ne kadar maaş alıyor?

Jandarma Özel Harekat JÖH Maaşları Ne Kadar?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde görevlerini sürdüren Jandarma Genel Komutanlığı çok sayıda askeri personel alımları gerçekleştirmeye devam ederken uzman erbaş, astsubay ve subay rütbesinde görev yapmakta olan Jandarma Özel Harekat JÖH personelleri en seçkin birlikler olarak bilinmekte ve pek çok kişi tarafından hayal edilen mesleklerden bir tanesidir. Peki Jandarma Özel Harekat JÖH maaşları ne kadar, JÖH branşında görev yapan askeri personeller ne kadar maaş alıyor?

Jandarma Özel Harekat JÖH maaşları rütbeye göre değişiklik göstermektedir. Çünkü Jandarma Özel Harekat branşında görev yapan uzman erbaş, astsubay ve subay bulunmakta olup rütbeler ve kıdemler arttıkça yine JÖH personelinin ailevi ve eğitim durumlarına göre maaşlar da değişiklik blunuyor. Yine Jandarma Özel Harekat personellerinin maaşları görev yaptığı il ve bu ilin zorluk derecesine göre de farklılık göstermektedir.

JÖH MAAŞLARI NE KADAR

Jandarma Özel Harekat JÖH personeller tüm tazminatlar ve ek ücretler ile 6 bin liradan başlayan ve 7 bin ile 8 bin liraya kadar yükselen tutarda maaş alabilmektedir. Adayların burada dikkat etmesi gereken şudur ki bu tutarlar uzman erbaş, astsubay, subay rütbesine göre, ailevi duruma ve askeri personelin eğitim durumuna göre değişiklik göstermektedir.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE