Türkiye İş Kurumu günün işçi ve personel alımı ilanlarını yayımladı. İŞKUR ile 2 Kasım 2022 tarihli yayımlanmış olan ilana göre Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan Polisevi müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az İlkokul mezunu adaylar içerisinden personel alımı yapılacağını bildirdi Bu kapsamda alımlar farklı kadrolarda gerçekleştirilecek olup başvuru şartları ve ilan detaylarını sizlerle paylaşacağız.

EGM Personel Alımı Başvuru Şartları Ne Olacak?

Polisevi Müdürlüğüne personel alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, En az İlkokul mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Tekirdağ'da ikamet ediyor olmak" gibi genel şartlar aranacaktır.

Başvuru Kontenjan Detayları Nelerdir?

Alım Yapacak Kurum: Tekirdağ Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ( Polisevi Büro Amirliği )

Çalışma Şekli: Daimi / Deneme Süreli

İşveren Statüsü: Kamu

Alım Yapılacak Kontenjanlar: 1 Garson ve 1 Temizlik Görevlisi ( Kat Hizmetleri Elemanı / Kat Görevlisi )

Başvuru Özel Şartları Nedir?

Söz konusu alım yapılacak kontenjanlar için adayların 

Hijyen belgesine sahip olmak,

Kamu kurumu ya da özel sektörde kat görevlisi ya da genel temizlik olarak çalışmış olmak. Çalışmış olduğu ile ilgili kurumundan çalışma belgesi ya da referans mektubu adaylardan istenecektir.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

EGM Polisevi Müdürlüğü personel alımı başvurusu başladı. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirecekler. Bu kapsamda başvurular 2 Kasım 2022 ile 7 Kasım 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. İlanlara başvuru için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Başvuru Adresi: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Temizlik Görevlisi İlan Numarası: 00007134308

Garson İlan Numarası: 00007134221