İŞKUR aracılığı ile yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Az Önce İŞKUR üzerinde gelmiş olan Kamu İşçi Alımı ilanına göre Devlet Su İşleri 182. Şube Müdürlüğüne görevlendirilmek üzere Engelli Kamu İşçi alımı yapılacağı ilan edildi. Söz konusu yayımlanan ilana göre Alımlar Burdur ilinde gerçekleştirilecektir. Aynı zamanda Kura sistemi ile yapılacak personel alımı için Kadın Erkek adaylar başvuru yapabilecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir:

Alım Yapacak Kurum: Devlet Su İşleri 182. Şube Müdürlüğü

İşveren Statüsü: Kamu

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

Pozisyon: 1 Kişi

Kişisel Durumu: Engelli

Pozisyona Göre Adaylardan Beklenti Nedir?

DSİ bünyesine Bahçıvan alımı gerçekleştirecek olup, Bahçıvan adaylarından, Araç Gereç ve Ekipmanları bir şekilde kullanarak, İş Sağlığı güvenliği ve Çevre düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite olarak yerine getirilmesi ile sorumlu olunacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

DSİ İşçi alımında adaylardan genel olarak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kadın veya Erkek olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, %40 Engelli olduğunu gösterir belgeye sahip olmak gibi genel şartlar aranacak. Özel olarak ise,

Budanması gereken bitkileri budamak,ağaç ve güllere aşılama yapmak,

Çim biçme ilaçma işlerinde sorumlu,

Mevsimine göre çiçek dikmek ve bakımını yapmak,

Bitkiye uygun sulama,ilaçlama,gübreleme işlemlerini yapmak,

Çalıştığı alanın temizliğinden sorumluluklarla ilgili görev ve işlemleri yerine getirmek,

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

DSİ İşçi alımı başvurusu sadece İŞKUR üzerinde yapılacak. Adayların " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresine giriş yaparak İş İlan No (00007145150) ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri: 8 - 14 Kasım 2022