Ülkemizin önemli enerji şirketlerinden biri olarak bilinen ve Türkiye'nin üç bölgesinde, yedi ilde 8,4 milyon elektrik tüketicisine hizmet veren CK Enerji'nin yılda 40 milyar kilovatsaatlik elektrik dağıtım ve 36 milyar kilovatsaatlik elektrik satış gücüne sahip olarak bulunmakta, sektörün liderlerinden birisi olarak bilinmektedir. Satış gücünü her geçen sene artırmaya gayret eden CK enerji aynı zamanda personel alımları da gerçekleştirmektedir. Personel alımı için yeni yayımlanan ilanları sizler için derledik. CK enerji hangi pozisyonlara alım yapıyor ve nasıl başvuru yapılır?

Alınacak Pozisyonlar Nedir?

CK Enerji tarafından 7 iş ilanı yayımlandı. Bu ilanlar Varlık&İş Gücü Yönetim Sistemleri Uzman Yardımcısı, Süreç Tasarımı ve Optimizasyon Uzman Yardımcısı, İşe Alım ve Kariyer Yönetimi Kıdemli Uzmanı, Müşteri Deneyimi Kıdemli Müdürü, Çağrı Merkezi Kalite Personeli, Sosyal Medya Müşteri Sorumlusu, Çağrı Merkezi Bölge Sorumlusu pozisyonları için personel alımları yapılacaktır. Peki adaylar CK Enerjiye nasıl başvuru yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

CK Enerji tarafından yukarıda yayımlanan iş ilanlarına müracaat etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan linki tarayıcılarına yapıştırarak git demesi ve uygun pozisyonlara sadece uygun olduğu niteliklere göre başvurusunu internetten yapması gerekmektedir.

Başvuru: https://bit.ly/2KzgeS9