Cizre Belediyesi memur alımı için ilan yayımladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilan için Cizre Belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 40 kişilik boş kadro ile Belediye Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri yönetmeliği kapsamında Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden memur alımı yapılacak. Bu kapsamda Başvuru için adaylardan istenen belgeler nelerdir? Kimler başvuruda bulunabilecekler.

Cizre Belediyesi  20 Zabıta Memuru alımı ve 20 İtfaiye Eri alımı yapacak.

Belediye Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı Başvurusu Başladı!

Cizre Belediyesi memur alımı için başvurular 18 Aralık 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 22 Aralık 2023 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece Şahsen istenen belgelerle yapılacak olup başvuru detayları aşağıdaki gibidir.

Başvuru Adresi: Cizre Belediyesi Sur Mahallesi Memuzin Bulvarı Belediye Hizmet Binası Cizre/ Şırnak 

Başvuru İçin İstenen Belgeler:

1. Hangi kadroya başvuracağına dair dilekçe, (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)

2. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi ya da barkotlu/karekodlu geçici kimlik belgesi,

3. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınmış karekodlu mezuniyet belgesi (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir.)

4. Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir.)

5. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya barkodlu/karekodlu geçici sürücü belgesi (aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

6. KPSS Sonuç Belgesinin ÖSYM sitesinden alınan doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı,

7. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

8. Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmadığına dair beyanı,

9. 2 adet vesikalık fotoğraf,

Başvuru Tamamlama Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvuru formu ve istenen belgelerle sağlık personeli gözetiminde boy ve kilo ölçümü yapmak üzere Cizre Belediye Başkanlığı Cizre Belediyesi Sur Mahallesi Memuzin Bulvarı Belediye Hizmet Binası Cizre/ Şırnak adresine şahsen müracaat ederek başvuru sürecini tamamlayacaklardır.

Başvuru Şartları ve Diğer bilgiler için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Cizre Belediyesi 40 Zabıta ve itfaiye Eri Alımı İlanı Yayımlandı! Cizre Belediyesi 40 Zabıta ve itfaiye Eri Alımı İlanı Yayımlandı!

Editör: Erhan İmamoğlu