İBB İSPER İlköğretim Mezunu 130 Personel Alımı İlanı Yayımladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER 130 Personel alımı ilanı yayımladı. En az ilköğretim mezunu alım yapılacak. Başvuru şartları ve detaylar haberimizde.

İBB İSPER İlköğretim Mezunu 130 Personel Alımı İlanı Yayımladı!

İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Personel Yönetim ( İSPER ) farklı kadrolarda olmak üzere personel alımı ilanı yayımladı. 130 Kişilik boş kadro ile personel alımı yapılacak olup ilan için başvurular Bugün itibari ile başladı. Peki kimler ilgili ilana başvuru yapabilecek? Hangi kadrolarda personel alımı yapılacak? Tüm detayları siz değerli okurlarımı ile paylaşıyor olacağız.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

  • 48 Garson,
  • 36 Aşçı Yamağı,
  • 30 Komi-Garson Yardımcısı,
  • 16 AŞçı Yardımcısı,

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Alım yapılacak kadrolar için adaylardan, en az ilköğretim mezunu olmak, Daha önce benzer pozisyonda 2 yıl çalışmış olmak, Temizlik kurallarına dikkat eden bir kişilik sahibi olmak, Gıda işletmeciliğinde çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Vardiyalı çalışmasına engel bir durumu olmamak, 4 Yıllık Mesleki eğitimini tamamlamış olmak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Yukarıda da göreceğiniz gibi İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER 130 personel alımı için başvurular 5 Temmuz 2021 tarihinde başlayacak olup en geç 9 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını sadece İnternet üzerinden kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden yapılacaktır.

YORUM EKLE