Gökçesu Belediyesi Memru alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanan memur alımı ilanına göre Gökçesu Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere İlk Defa atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği kapsamında Memur Alımı Yapılacak. Kontenjan Dağılımı ve Başvuru Şartları Nedir?

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

Gökçesu Belediyesi Teknik Hizmetler sınıfında isithdam edilmek üzere 8. Dereceli kadroya 1 kişilik kadro ile Mühendis alımı gerçekleştirilecek. Kadın Erkek adaylar tarafından alınacak başvurular için Lisans mezunlarından başvıuru alınacak.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Belediye adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Başvuru Özel Şartları Nelerdir?

Gökçesu Belediyesi memur alımı başvurusunda adaylardan 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lisans seviyesinde olmak üzere P3 puan türünden en az 65 puan almış olmak gereklidir. Ayrca Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Ziraat Mühendisliği lisans programından mezun olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Belediye memur alımı için süreç istenen belgelerle yapılacak. Şahsen veya Elektronik ortamda başvuru yapılacak.

Başvuru Tarihleri: 6 - 10 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Gökçesu Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Gökçesu Beldesi Hürriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:24 Mengen/BOLU

Elektronik Başvuru Adresi: [email protected] 

İLANIN TAM METNİ