Belediye memur alımları devam ediyor. Az önce yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Kırıkkale ilinde hizmet vermekte olan Delice Belediyesi memur alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu duyuruya göre Belediye 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere İlk defa atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği ile 3 memur alımı yapılacak. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

Yayımlanmış olan Belediye Memur alımı ilanına göre Delice belediyesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 3 kişilik kadro ile;

  • 1 Bilgisayar İşletmeni,
  • 1 Anbar memuru,
  • 1 VHKİ,

alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Belediye memur alımında adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek " gibi nitelikler aranacaktır.

KPSS Şartı nedir?

Adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 50 veya 65 puan almış olmaları gereklidir.

Mesleğe Göre Özel Şartlar Nedir?

Başvurular ne Zaman yapılacak?

Delice Belediyesi memur alımları Aralı kayında gerçekleştirilecek. Başvurular sadece şahsen veya elektronik ortamda alınacaktır.

Başvuru Tarihleri: 11 - 13 Aralık 2023

Şahsen Başvuru Adresi: Delice Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:10 Delice/Kırıkkale

Elektronik Başvuru Adres: [email protected] 

İLANIN TAM METNİ