Belediye Memur alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Az Önce 27 Ocak 2023 tarihi ile yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre Dündarlı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Memur alımı yapılacağını aktardı. Söz konusu yayımlanan ilan ile 63 Taban KPSS Puanı ile memur alımı gerçekleştirilecek. Alımlar 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere ön Lisans mezunları içerisinden memur alımı yapılacak.

Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Dündarlı Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere sadece 1 kişilik kadro ile Muhasebeci alımı gerçekleştirecek. Alımlar Genel İdare Hizmetleri sınıfında yapılacak olup Ön Lisans Mezunu Memur alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Dündarlı Belediyesi memur alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

Ayrıca En az B Sınıfı sürücü belgesi olmak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak 

KPSS 63 Taban Puan Şartı Var!

Söz konusu belediye alımı için adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den P93 puan türünden en az 63 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mezuniyet Şartı:

Önlisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin İşletme Yönetimi veya Muhasebe bölümlerinin birinden mezun olmak, 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye memur alımı başvurusu Mart ayında yapılacak. Bu sebeple başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bilgileri kullanabileceklerdir.

Başvuru Tarihleri: 7 - 10 Mart 2023

Başvuru Adresi: Cumhuriyet mah. Balcılar cad. Dündarlı Belediyesi/NİĞDE

İLANIN TAM METNİ