Belediye memur alımı yapacak. Resmi Gazetede yayımlanmış olan duyuruya göre Samsun'da hizmet vermekte olan Terme Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı devlet memurları kapsamında memur alımı yapılacak. 

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Terme Belediyesi memur alımı Sağlık Hizmetleri sınıfında gerçekleştirilecek. Bu kapsamda 5. Dereceli kadroya 1 Veteriner Hekim alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Kadın/ Erkek adaylar içerisinden Lisans seviyesinde puan ile memur alınacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Belediye memur alımı için adaylar başvuru yapabilmeleri için 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek " gibi şartlar aranacak.

Özel Şartlar nedir?

Başvuru Şartları Nelerdir?

Terme Belediyesi memur alımı başvuruları sadece yukarıdaki nitelikler doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda, 9 Ekim 2023 ile 11 Ekim 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvurular sadece istenen belgelerle Belediye adresine şahsen. veya e-posta ile Elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ