Kadıköy Belediyesi Memur Alımı gerçekleştirecek. Yayımlanmış olan Memur Alımı ilanına göreBelediye 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara uygulanacak Sınav ve Atama yönetmeliği kapsamında 2 Memur alımı yapılacak. Başvuru için aranan şartlar ve kontenjan detayları haberde.

Belediye Memur Alımı Kontenjan Bilgisi!

Karakaya Belediyesi Genel İdare Hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere 11. ve 8. Dereceli kadroya 2 Memur alımı yapılacak. Alımlar Düz Memur Alımı ve Muhasebeci alımı kontenjanlarında gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Genel olarak adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi nitelikler aranacaktır.

Özel Şartlar Nedir?

KPSS Şartı olarak adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir. Öte yandan en az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve Tablodaki eğitim seviyesindeki bölümlerden mezun olmuş olmak şartı aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Belediye Memur alımı başvuruları sadece ekim ayı içerisinde olmak üzere İstenen belgelerle birlikte şahsen yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 25 - 27 Ekim 2023

Başvuru Adresi: Karayaka Belediye Başkanlığı, Yazı İşleri Müdürlüğü, Karayaka/Hürmüzlü Mahallesi Cumhuriyet Meydanı No:9 Erbaa/TOKAT

İLANIN TAM METNİ BURADA