Ülkemizin önde gelen şirketlerinden bir tanesi olan Aydınlı Grup Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn gibi dünyaca ünlü markaların ana lisans sahibi olarak bilinmekte olup 4 bin civarı personeli ile hizmetlerine pek çok noktada devam etmektedir. Türkiye başta olmak üzere dünyanın dört bir yanında 3 farklı kıtada 500'den fazla satış mağazası ile hizmetlerine devam eden şirket büyüme oranlarını artırarak dünyanın en saygın şirketleri listesinde adım adım ilerlemeye özel göstermekte ve istihdam alanında yayımladığı iş ilanları doğrultusunda personel alımları gerçekleştirmektedir. Aydınlı Grup tarafından yayımlanan 57 iş ilanını sizler için derledik. Peki yayımlanan ilanlar nelerdir, Aydınlı Grup açık pozisyonları ve başvuru detaylarını sunuyoruz.

Açık Pozisyonlar Nelerdir?

Aydınlı Grup tarafından personel alımı Erkek Prova Mankeni, Satış Sorumlusu, Kasa Sorumlusu, E- Ticaret İş ve Süreç Geliştirme Uzmanı, Depo Sorumlusu, Yazılım Geliştirme Uzmanı ve Uzman Yardımcısı, Mağaza Müdürü, İş Yeri Hemşiresi, Merkez Operasyon Planlama ve Kapasite Uzmanı, Tasarımcı, Ürün Uzmanı vb. gibi pozisyonlar başta olmak üzere 57 iş ilanı yayımlanmış olup bu iş ilanları için personel alımları yapılıyor. Peki adaylar nasıl başvurularını yapabilir?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Aydınlı Grup bünyesinde istihdam etmek isteyen adayların hemen aşağıda yer alan linki takip etmesi ve müracatlarını yapması gerekmektedir. Başvurular yapılmadan pozisyonlara göre aranan şartların incelenmesi ve adayların sadece uygun olduğu pozisyonlar için başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor.

Resmi Başvuru: https://bit.ly/38BCLY0

Diğer iş ilanları, şirketler ve pozisyonları görmek için aşağıdaki linkten mobil uygulamamızı da indirebilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını Buradan

İşin Olsa İOS uygulamasını Buradan