Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Belediyeye bağlı olan AKBEL bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 82 kişilik boş kadro ile geçici süreli çalışacak personel alımı yapacağını bildirdi. Geçici personel alımı için adaylardan aranacak başvuru şartları ve başvuru süreci açıklanırken bizde sizlere tüm detayları aktaracağız.

82 Personel Alımı Yapılacak

Büyükşehir Belediyesi kurluşlarında hizmet vermekte olan Akbel Toprak Ürünleri Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Matbaa Tanırım Basın Yayın Ajans Organizasyon İnşaat Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 82 kişilik kadro ile " Biyosidal Ürün Uygulayıcısı " alımı yapacak.

Başvru Şartlar Açıklandı

  1. İl Özel İdareleri, Belediyeler ve Bağlı Kuruluşları ile bu kurumların üyesi olduğu Mahalli İdare Birliklerinin Personel Çalıştırmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esasların 4'üncü maddesinde belirtilen şartları taşımak.
  2. Vardiya sistemine göre çalışmaya engel sağlık sorunları olmamak.
  3. Görev yapılacak yerde ikamet etmeyi kabul etmek.
  4. Daha önce tercihen kamuda vektörle mücadele hizmetlerinde görev yapmış olmak.
  5. Tercihen biyosidal ürün uygulayıcısı sertifikasına sahip olmak.
  6. Aktif olarak araç kullanabilen ve en az (B) Sınıfı ehliyete sahip olmak.
  7. Erkek olmak.
  8. Kahramanmaraş nüfusuna (ilçeler dahil) kayıtlı olmak. Görev yapılacak ilçe nüfusuna kayıtlı olmak tercih sebebidir.

Başvurular İnternet'ten Yapılacak

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar 01.03.2024 - 06.03.2024 tarihleri arasında https://kahramanmaras.bel.tr web adresi üzerinden online başvuru yapabilirler.