Kamu kurum ve kuruluşlarına memur personel alımı ilanları yayımlanıyor. Söz konusu yayımlanan ilanlar için başvurularda sona geldik. Kamuya 5 kurum geçtiğimiz günlerde yayımladıkları ilanlar için başvurularda sona geldik. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirebilirler. Bu yönde alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı gerçekleştirilecek.

Kamuya 206 Memur Personel Alımı Sona Eriyor!

Şubat ayı içerisinde yayımlanmış olan ilanlar kapsamında kamuya 5 kurum tarafından 206 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel ve memur alımı gerçekleştirilecektir. Alımlar çeşitli kadrolarda yapılmak üzere Teknik Persoel ve Sağlık Personeli kontenjanlarında gerçekleştirilecek. 

Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını en geç 24 Şubat 2023 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece aşağıdaki bilgiler doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

İÜC - İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İlan Detayları:

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa rektörülüğüne sözleşmeli personel alımı başvurusu sona eriyor. Üniversiteye 109 kişilik kadro ile farklı alanlarda ve farklı bürümlerde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Alım yapılacak kadrolar ise " 5 Büro Personeli, 7 Hemşire, 2 Röntgen teknisyeni, 9 Sağlık Teknikeri, 5 Temizlik Personeli, 1 Eczacı, 1 Laborant, 1 Sağlı kTeknikeri ( Tıbbi Sekreter ), 2 Kütüphaneci, 71 Koruma ve Güvenlik Görevlisi 3 Garson, 1 Şoför " şeklindedir. En az lise, Ön Lisans ve lisans mezunu personel alımı gerçekleştirilecek.  

Öte yandan en az 50 veya 70 KPSS puanı şartı aranmaktadır.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/iuc-109-sozlesmeli-personel-alimi-ilani-lise-on-lisans-ve-h43878.html

Yozgat Bozok Üniversitesi İlan Detayları:

Bozok Üniversitesi 57 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere gerçekleştirilecek. Mülakat yapılmaksızın alım yapılacak kadrolar;

" 15 Büro Personeli, 1 Şoför, 26 Temizlik Personeli, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi " alanlarında sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Başvurularda herhangi bir Taban KPSS Puanı kullanılmayacak olup adayların 2022 yılı puanından başvuru alacaktır.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/yozgat-bozok-universitesi-57-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-h43879.html

SEDDK - Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu İlan Detayları:

SEDDK bünyesinde görevlendirmek üzere 2 Avukat, 7 Memur, 4 Sekreter, 4 Hizmetli, 4 Şoför olmak üzere 21 Memur alımı gerçekleştirecek. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. 

Öte yandan başvurularda P94, P93 ve P3 puan türünden ena z 70 puan almış olmak şartı aranacaktır.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/memur-alimi/seddk-21-memur-alimi-ilani-2023-lise-on-lisans-ve-lisans-h43775.html

KOSGEB - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı

KOSGEB bünyesine sözleşmeli bilişim personeli alımı gerçekleştirecek. Bu yönde alımlar KPSS puanı ile veya KPSS olmaksızın gerçekleştirilecek. Başvuru alınacak kontenjanlar ise "  4 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Veri Tabanı Uzmanı, 4 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem Uzmanı, 2 Bilgi Güvenliği Uzmanı " şeklindedir.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/kosgeb-kpss-li-kpss-siz-12-sozlesmeli-personel-alimi-ilani-h43763.html

AFAD - Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı İlan Detayları:

5902 sayılı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ile İlgili Bazı Düzenlemeler Hakkında Kanun’un Geçici 8 inci maddesi uyarınca giriş (sözlü) sınavı ile naklen 7 (yedi) adet Afet ve Acil Durum Yönetimi Denetçisi alımı yapılacaktır.

İlanın Detayları: https://www.isinolsa.com/memur-alimi/afad-kpss-siz-memur-alimi-ilani-2023-yayimlandi-naklen-h43726.html

Editör: TE Bilisim