Ülkemizin ve tüm dünyanın en önemli teknoloji firmaları arasında yer alan ve şu anda 7 ülkede üretim fabrikası bulunan, 30'dan fazla ülkede satış ofisleri bulunan, binlerce Ar-Ge personeli ile kalitesini artırmaya özen gösteren ve globalede 30 bin civarı personele istihdam sağlamakta olan Arçelik yeni personel alımlarını ülkemizde de gerçekleştirmekte ve personel alımlarını aralıklarla kamuoyuna duyurmakta ya da kendi sitesi üzerinden müracaatları kabul etmektedir. Buna göre Arçelik güncel iş ilanlarına personel alımı müracaatlarını kabul etmektedir. Sizler için Arçelik tarafından yayımlanan yeni personel alımı kadrolarını duyuruyoruz.

Alınan Pozisyonlar Nelerdir?

Arçelik genel olarak satış, pazarlama, çağrı merkezi gibi personel açıklıklarını aracı firmalar ya da İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirmekte olup internet üzerinden Uzman - Mekanik Bakım, Proje Asistanı - Muhasebe, Uzman - Satış Mükemmelliği ve Operasyonlar, Associate - Bordro Yönetimi, Uzman - Yazılım Çözümleri, Uzman - Ar-Ge (Mobil Uygulama Testi)
, Kıdemli Uzman - UX / UI Tasarımı, Fintech ve Perakende Hizmetleri Yenilikçileri, Uzman - İş Geliştirme (Ticari), Araştırma Geliştirme / Ar-Ge Teknisyeni gibi pozisyonlar için alımlarını tamamlamaktadır. Bu kadrolara müracaat edebilmek için ise adayların İngilizce bilmesi gerekmektedir. Peki ilgili kadrolara adaylar nasıl müracaat edebilir?

Başvurular Nasıl Yapılır?

Arçelik tarafından internet üzerinden kabul edilmekte olan kadrolar için adayların İngilizce bilmesi gerekmekte olup müracaatların tamamlanması için hemen aşağıda yer alan iki farklı linki takip ederek müracaatların tamamlanması gerekmetkedir.

Resmi Başvuru: https://bit.ly/3kB7aJd
Diğer Başvuru Kanalı: https://bit.ly/3oxG4oE