Ülkemizin en büyük holdingleri arasında yer alan Sabancı Holding'in iştiraklerinden birisi olan Yünsa faaliyetlerine 1973 yılında başladı. Şu anda Avrupanın en büyük yünlü kumaş üreticisi konumunda olan ve ihracat alanında her sene rekorlar kırmaya devam eden Yünsa 4.500 ton kamgarn iplik kapasitesinin yanında, 14.500 km kumaş dokuma kapasitesine sahiptir. Yatırımlarına ve büyüme oranlarına devam eden Yünsa personel alımlarını da sürdürmekte olup sizler için Yünsa tarafından yayımlanan iş ilanlarını derledik. Yünsa hangi pozisyonlara iş ilanları yayımladı ve personel alımları yapacak.

Pozisyonlar Nelerdir?

Yünsa tarafından yayımlanan iş ilanlarına bakıldığında Executive Assistant, Araştırma Geliştirme AR GE Mühendisi, Elektrik Bakım Vardiya Ustası, Finansman Uzmanı, Apre İşletmeleri Yönetmeni, Satış ve Pazarlama Direktörü, Tasarım ve Koleksiyon Müdürü, Hazır Giyim Müdürü ve İnsan Kaynakları İş Ortağı pozisyonları için 9 ilan yayımlandı bu pozisyonlar dahilinde personel alımları yapılmaktadır. Başvurular nasıl, nereden yapılır?

Başvurular Nasıl, Nereden Yapılır?

Yünsa yukarıda yer alan pozisyonlar için personel alımı gerçekleştirmekte olup adayların iş ilanlarına başvuru yapmak için aşağıdaki linki takip etmesi gerekmektedir. Bu link üzerinden tüm pozisyonlar görüntülenmekte olup adayların öncelikle aranan şartlara, niteliklere sahip olup olmadığını incelemeli ve ardından da müracaatlarını uygun olduğu alanlar için yapması gerekmektedir.

Başvuru: https://bit.ly/3sMcrSK