Ülkemizin en önemli bankaları arasında yer almakta olan Yapı Kredi Bankası Türkiye'nin 7 bölgesinde yüzlerce şubesi ile hizmet vermekte olup şubelerinde çok sayıda personeli bulunmakta olup şubelerini artırmaya ve personel sayısını da hızla yükseltmeye devam etmektedir. Yapı Kredi Bankasının en çok rağbet gören pozisyonlarından bir tanesi gişe yetkilisi alımı ilanlarıdır ki her yayımlanan ilana çok sayıda müracaat olmaktadır.

Buna göre Yapı Kredi Bankası tarafından yayımlanmış olan gişe memuru alımında aranmakta olan şartlar nedir, nasıl müracaat edilir?

Gişe Yetkilisi/ Memurunda Aranan Şartlar Nelerdir?

Yapı Kredi Bankası gişe memuru alımı yapıyor. Peki adaylardan aranmakta olan şartlar nelerdir? Buna göre başvuru yapacak olan adayların aşağıdaki şartları s ağlaması gerekmektedir.

  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun 
  • Deneyimsiz veya en fazla üç yıla kadar deneyimli olmanı,
  • MS Office uygulamalarına hakim
  • Müşteri ilişkileri konusunda kendine güvenen
  • İkna kabiliyeti yüksek
  • Problem çözme yeteneğine sahip
  • Satış ve sonuç odaklı çalışabilecek
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olan

Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Kredi Bankasının gişe yetkilisi alımı ilanında aranmakta olan şartlar hemen yukarı bölüde belirtilmiş olup adayların öncelikle başvuru yapmak için bu şartları sağlaması gerekmektedir. Ardından şartları sağayan adayların başvurularını yapması için hemen aşağıdaki linki takip etmesi ve ilgili ilanlara ulaşarak müracaatını CV yolu ile gerçekleştirdikten sonra Yapı Kredi Bankasının mülakata çağırmasından haber beklemesi gerekmektedir.

Başvuru Adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-musteri-hizmetleri-temsilcisi-gise-3785328

Yapı Kredi Banka Personel alımı tüm kontejanları aşağıdaki gibidir.

Yapı Kredi 2024 Yılı Güncel Personel Alımı 16 İş İlanı Belli Oldu! Yapı Kredi 2024 Yılı Güncel Personel Alımı 16 İş İlanı Belli Oldu!

YENİ BANKA İLANLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA