TÜRKŞEKER İhdas kararı yayımlandı. Resmi Gazetede 28 mayıs 2024 tarihli yayımlanmış olan İhdas Kararı kapsamında TÜRKŞEKER Toplamda 436 Memur alımı yapacağını bildirdi. Cumhurbaşkanı Onayı ile gelen ihdas kararına göre kontenjan dağılımı ve başvuru detaylarını paylaşıyoruz.

Hagi Kadrolarda İhdas Yapılacak?

Merkez Teşkilatı: 1 Matematikçi, 1 Grafiker,

Taşra Teşkilatı: 184 Başmühendis, 250 Tekniker,

Kamu Memur Alımı İhdas Kararı Nedir?

TÜRKŞEKER Memur alımı için ilgili kontenjanlardan Cumhurbaşkanı onayı almıştır. Bu kapsamda TÜRKŞEKER bünyesine memur alımı için onay verilmiştir. önümüzdeki günlerde ilan yayımlanacaktır.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Adayların genel şartları sağlıyor olmaları gerekmektedir. Bu kapsamda genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise Belirtilen eğitim seviyesinde mezun olmak ve KPSS puan şartın sağlıyor olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TÜRKŞEKER memur alımı içni henüz bir tarih verilmedi. Önümüzdeki günlerde başvuru süreci başlayacak.

İhdas Kararı Yayımlandı!

Söz konusu kadrolara ihdas kararı 28 Mayıs 2024 tarihi ile yayımlandı. Bu kapsamda toplamda 2065 memur alımı yapılacak Söz konusu kadrolar ve kaarın tamamı aşağıdaki bağlantıda yer alıyor.

Cumhurbaşkanı: Kamuya 2065 Memur Alımı İhdas Kararı Kurumları ve Şartları Cumhurbaşkanı: Kamuya 2065 Memur Alımı İhdas Kararı Kurumları ve Şartları

İLANI BEKLEYEN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU TIKLA SENDE KATIL

İLANDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA