Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ( TPAO ) personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış ve başvuruları İŞKUR üzerinden alınmakta olan TPAO 68 personel alımı 3 fakrlı şehirde gerçekleştiriliyor. Ayrıca alımlarda Mühendis ve Uzman yardımcısı kadroları yer almakta olup başvurular KPSS puanı ile gerçekleştirilmekteydi. Bu kapsamda Değerlendirme süreci ve KPSS Taban puan hakkında detaylara bu haberden ulaşabilirsiniz.

68 Personel Memur Alımı Yapılıyor!

TPAO yayımladığı ilan için " Ankara, Adıyaman, Batman " illerinde olmak üzere toplamda 3 Şehirde farklı bölgelerde ve birimlerde görevlendirilmek üzere 68 Kamu Personeli Alımı gerçekleştirecek. Alım yapılacak kadrolar ise;

  • 32 Mühendis ( 6 Elektrik-Elektronik, 6 Endüstri, 5 Çevre, 6 Bilgisayar, 4 Kimya, 3 Yazılım, 2 Avukat )
  • 36 Uzman Yardımcısı,

Başvurular Sona Eriyor!

TPAO Personel alımı için ilan 6 Ekim 2023 tarihinde duyurulmuştu. İlk olarak İşin Olsa ekibi tarafından paylaşılmış olan ilan için başvuru süreci 9 Ekim 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 13 Ekim 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirler.

İLGİLİ HABER: https://www.isinolsa.com/memur-alimi/tpao-68-kamu-personeli-ve-memur-alimi-ilani-iskur-basvuru-kontenjanlar-h45224.html

Mülakat Yapılacak!

TPAO Personel alımı başvuruları KPSS Puanı ile yapılıyor. Yapılacak değerlendirmeye göre adaylara Mülakat yapılacak. Mülakat tarihi ve yeri adaylara Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı Açıklanmıştır. Gelişmelerden Haberdar olmak için İşin Olsa mobil uygulamarını indirebilir ve bizi İnstagramda takip edebilirsiniz.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

TPAO Personel alımı değerlendirmesi için KPSS Puanı kullanılacak. Bildiğiniz gibi başvurular KPSSP3 puan türü kapsamında yapılmaktaydı. Bu yönde Şehir ve meslekeğe göre en yüksek KPSS Puanından başlanarak en düşük KPSS Puanına kadar yapılacak değerlendirme ile belirlenecektir.

KPSS Taban Puan Kaç Olacak?

Başvurular 60 KPSS puanı ile alınmıştı. İlgili Mühendislik ve Uzman Yardımcılığı kadroları için en düşük KPSS puanı 60 - 65 puan arasında beklenmektedir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Söz konusu TPAO 68 Personel alımı başvurusu 13 Ekim 2023 tarihinde sona ermiş olup en geç Kasım ilk haftasına kadar başvuru sonuçlarının açıklanması beklenmektedir.

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA