Bankalar personel alımı ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. 2024 yılı içerisinde yayımlanmış olan Banka personel alımı ilanlarına göre farklı kadrolarda personel alımı yapacaklar. Yayımlanan bir diğer ilana göre Türk Ekonomi Bankası - TEB bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu Banka Personeli alımı ilanı yayımladı. Başvuru süreci başlamış olan ilanlar hakkında detaylı bilgileri İşin Olsa ekibi olarak sizlere aktaracağız.

Lise Mezunu Personel Alımı Kadrosu Bilgisi:

TEB Lise mezunu Yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre alımlar Makam Şoförü kadrosunda alım yapılacak. Bu kapsamda Şoför Alımı için ilan yayımlandı.

  • Makam Şoförü,

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Türk Ekonomi Bankası şoför alımlar tecrübeli adaylardan alım yapılacak. En az lise mezunu ve en fazla Üniversite mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kapsamda,

  • En az 5 yıl Kurumsal firmalarda makam şoförlüğü yapmış,
  • En az Lise mezunu olan,
  • Gelişime açık,
  • Diksiyonu iyi, prezentabl adayların başvurularını bekliyoruz.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

TEB personel alımları İnternet üzerinde duyuruldu. Bu yönde Kariyer . net sitesi üzerinde yayımlanan ilanlar ile alım yapılacak. Adaylar ilgili kariyer sitesine üyelik bilgileri ile giriş yaparak ilanlara CV gönderimi ile başvuru yapabilecekler. Başvuru için ilgili adresleri aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Makam Şoförü Başvuru Adresi - www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-makam-soforu-2739042