Ülkemizin önde gelen kuruluşları arasında yer alan 1975 yılından beri süt ve süt ürünleri üretimi yapan ve şu anda ülkemizde 1 milyar litreye yakın süt işlemekte olan tesisleri ile 81 şehrin tamamına sevkiyat yapan Sütaş büyüme oranlarını artırdığı gibi takım arkadaşları ile başarıdan başarıya koşmaya devam etmektedir. Büyüme hedeflerini gerçekleştirdikçe güncel iş ilanları yayımlamakta ve bu iş ilanları ile takım arkadaşları aramakta olan Sütaşın aradığı pozisyonları sizler için derledik.

Sütaş Güncel Kadroları

Sütaş tarafından yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında Hemşire, Kalite Kontrol Yöneticisi, Departman Memuru, Eğitim ve Yetenek Gelişim Yöneticisi, Ev Dışı Kanalı Satış Yöneticisi, Dolum ve Paketleme Ekipmanları, İş Çözümleri Proje Uzmanı, Distribütör Satış Yöneticisi, İnsan Kaynakları ve İç Hizmetleri Müdürü, Genel Başvuru, Dolum ve Paketleme Ekipmanları, Elektrik Teknisyeni, İnsan Kaynakları ve İç Hizmetler Personeli pozisyonları için başvurular kabul edilmektedir. Peki başvurular nasıl yapılır?

Nasıl Başvuru Yapılır?

Sütaş yukarıdaki kadrolar dahil olmak üzere tüm Türkiye geneli personel alımı gerçekleştirmekte olup ilgili ilanları kamuoyuna duyurdu. Müracaatlarını tamamlamak isteyen adayların hemen aşağıdaki linki takip etmesi ilan sayfalarına ulaşması ve bu sayfalar aracılığı ile özel, genel nitelikleri uyum sağladığında CV başvurusunu yapması gerekmektedir.

Resmi Başvuru: https://bit.ly/34g2ra2

Tüm İş İlanlarını Buradan Takip Ediniz

Editör: TE Bilisim