Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü En Az 7 Bin TL Maaş İle 11 Personel Alıyor

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacı için en az 7 bin TL maaş ile toplamda 11 sözleşmeli personel alımı gerçekleştiriyor.

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü En Az 7 Bin TL Maaş İle 11 Personel Alıyor
Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 10 Mart 2017 tarihli bir alım duyurusu yayımladı. Duyuru Devlet personel başkanlığı tarafından yapılmış olup, toplamda 11 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli Olarak Personel alımı gerçekleştirecek. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü farklı niteliklerde 11 kişilik kadroyu Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti ve Uçak pilotu olarak dağıtmaktadır. Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü adaylardan sınav şartı aramıyacaktır. 

11 Kişilik kadrolardan 7 si Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti olarak ve geri kalan 4 kişilik kadro ise Uçak Pilotu olarak dağılmaktadır. Adayların görev alacağı yer, Merkez Ankara, Yurt İçi Temsilcileri, İstanbul, Antalya ve Nevşehir olduğu bildirilmiştir. Adayların deneyim yılına göre alacakları maaş ta yüksektir. Maaş tablosuna göre adaylar en az 7.370,91 TL maaş alacak ve en yüksek maaş ise, 20 yıl ve üzeri mesleki tecrübeye sahip olmak şartı ile 13.434,13 TL dir. 

Başvuru yapacak adaylar, İlanın yayaınlandığı tarih itibari ile başlamak surati ile en geç 24 Mart 2017 Tarihi Cuma Günü saat 16:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurularınızı Buraya Tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Başvurusu onaylanan adaylardan başvuru belgelerin aslı daha sonra istenecek olup, Güvenlik Soruşturmasu olumsuz neticelenen veya başvuru sırasında gerçeğe aykırı belge sunan adayların başvurusu geçersiz sayılacaktır.  İlan hakkında yapılan duyuruya ulaşmak için buraya tıklayın.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE