Marmara Üniversitesi Büro Personeli ve Memur Alım İlanı İptal Edildi

Marmara Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bünyesindeki eksikliği karşılamak için ilan yayımlamıştı. Ancak ilgili ilanın iptal edildiği duyuruldu.

Marmara Üniversitesi Büro Personeli ve Memur Alım İlanı İptal Edildi

Marmara Üniversitesi geçtiğim haftalarda bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı ilanı yayımlamılamıştı. İlana göre 1 kişilik kadro ile avukat alımı ve 1 kişilik kadro ile ise büro personeli alımı yapılacaktı. Ancak edinilen son bilgiye göre ilan hakkında gelişme oldu ve ilanın iptal edildiği duyuruldu.

İLAN İPTAL EDİLDİ?

Resmi Gazete'nin 19 Haziran 2019 tarihli yayımlanmış olan duyuruya göre, ilanın iptal edildiği duyuruldu. Yapılan duyuru şöyledir. 29 Nisan 2019 tarihli 30759 sayılı resmi Gazete'de yayımlanan Marmara Üniversitesi 657 Sayılı devlet memurları kanunun 4. Maddesinin B fıkrasına göre 1 adet Avukat ve 1 adet Büro personeli pozisyonunda sözleşmeli personel alımı ile ilgili ilan iptal edilmiştir. Sözleri yer aldı. 

29 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana ulaşmak isteyen adaylar Buraya Tıklayarak iptal edilen ilanı detaylı olarak inceleyebilirler.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2019, 01:50
YORUM EKLE