Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları Başladı!

Kamu Denetçiliği Kurumu yaptığı duyurusuna göre bünyesindeki personel eksikliği için personel alımı yapacak. Başvurular bugün itibari ile başladı. İşte başvuru şartları şöyledir.

Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alım Başvuruları Başladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılmış olan duyuruya göre, Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesinde bulunan personel eksikliği için, toplamda 5 kişilik boş kadro ile alım yaptığı sözleşmeli kadrosu için başvurular başladı. Adaylar bu boş kadrolara şartları taşıdıkları dahilinde başvurularıı yapacaklar. Buna göre Kamu Denetçiliği Kurumu, Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesine, 3 kat maaş ile 2 kişi Yazılım uzmanlığı kadrosuna, 2 kat maaş ile 1 kişi yazılım uzmanlığı kadrosuna, 1 kişi ağ uzmanı kadrosuna ve 1 kişi web programlama ve tasarım uzmanlığı kadrosuna olmak üzere toplamda 5 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Adaylar için başvuru şartları içerisinde Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı da bulunmaktadır. Adaylar 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan KPSS den lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gereklidir.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Adaylar KPSS dışında, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, fakültelerin 4 yılık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, sağlık açısından görevini yapmasına engel bir durum olmamak şartları aranır.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Adaylar başvurularına bugün itibari ile başlamış olup, en geç 19 Eylül 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular başvuru tarihleri içerisinde, www.ombudsman.gov.tr sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, formda belirtilen belgelerle beraber Kamu Denetçiliği Kurumu - İnsan Kaynakları Bürosu (Nevzat Tandoğan Caddesi No:4 Kavaklıdere Çankaya/Ankara) adresine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE