Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Kamu Denetçiliği Kurumu yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyon ve niteliklerde sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. İşte detaylar.

Kamu Denetçiliği Kurumu Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 21 Ağustos 2017 tarihli yapılmış olan duyuruya göre, Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek.Kamu Denetçiliği Kurumu bünyesine, 3 kat maaş ile  2 kişi Yazılım uzmanlığı kadrosuna, 2 kat maaş ile 1 kişi yazılım uzmanlığı kadrosuna, 1 kişi ağ uzmanı kadrosuna ve 1 kişi web programlama ve tasarım uzmanlığı kadrosuna olmak üzere toplamda 5 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacak.Ayrıca adaylar Kamu Personeli Seçme Sınavından ve Yabancı dil sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER:

Kamu Denetçiliği Kurumu iş başvurusunda bulunacak olan adaylar, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak, Yabancı dil sınavından puan almış olmak, 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, sağlık durumu açısından görevini yapmasını engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, fakültelerin 4 yılık ilgili bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar çevre bilimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak,Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine ve temsil kabiliyetine sahip, yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, başvurularına 05 Eylül 2017 tarihi ile 19 Eylül 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvurular, n www.ombudsman.gov.tr sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, formda belirtilen belgelerle beraber Kamu Denetçiliği Kurumu - İnsan Kaynakları Bürosu (Nevzat Tandoğan Caddesi No:4 Kavaklıdere Çankaya/Ankara) adresine şahsen başvuru yapılması gerekmektedir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE