Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı

Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı Devlet Opera ve Balesi Personel alımı yapıyor

Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı

Devlet Opera ve Balesi Sözleşmeli Sanatçı Alımı

Devlet Opera ve Balesi Personel alımı yapıyor. Devlet Opera ve Balesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere,Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Gün Başına Pozisyonunda Sözleşmeli olarak çalışacak 3 adet Sanatsal Yardımcı Eleman alacaktır. Alt kısımda verilmiş olan bilgilerde Aranılan Niteliklere, Sınav Bilgilerine, Başvuru Bilgilerine ve Genel Bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurular 12 Aralık 2014 Tarihinde sona erecektir. DEVLET OPERA VE BALESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER

1-Dinleme ve denemeye katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır. 2-A) Sanatla ilgili büro ve sahne hizmetlerinde Sanatsal Yardımcı Eleman olarak çalıştırılacak personel seçiminde; Yüksekokul mezunu olması, Bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi derecede genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranır. B) Sanatla ilgili alanda bilgi işlem sistemlerinde çalıştırılmak üzere alınacak Sanatsal Yardımcı Elemanların seçiminde ise; En az lise mezunu olması, Bilgisayar donanımı, yazılımı veya işletimi konularında belge sahibi olması ve iş deneyimi şartı aranır.

BAŞVURU ŞEKLİ

Başvurular, en geç 12 Aralık 2014 Cuma günü mesai saati bitimine kadar; 1-Diploma Örneği, 2-Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 3-Özgeçmiş ile şahsen aşağıdaki adrese yapılabilir. Başvuru Adresi: Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Hanımeli Sokak No:11 Sıhhiye Çankaya/Ankara

SINAV YERİ, TARİHİ VE SAATİ

Yer : Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Hanımeli Sokak No:11 Sıhhiye Çankaya/Ankara Tarih : 16 Aralık 2014 Salı Saat : 09.00 İRTİBAT TELEFONLARI: (0312) 232 39 46 / (0312) 229 33 68-69

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE