Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Çukurova Üniversitesi personel alımı yapıyor. Çukurova Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 38 personel alımı yapacak.

Çukurova Üniversitesi 38 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor! En Az Lise Mezunu

Çukurova Üniversitesi 11 Aralık 2017 tarihli yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapacağını belirtti. İlana göre Çukurova Üniversitesi bünyesine farklı kadrolarda toplamda 38 kişi alacak. Adaylar bu kadrolara başvuru yapabilmeleri için En Az Lise mezunu olmaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir.

Buna göre Çukurova Üniversitesi bünyesine 38 kişilik boş kadro ile, 11 Sağlık Teknikeri, 1 Sağlık Fizikçisi ve 26 Hemşire olmak üzere toplamda 38 Sözleşmeli personel alımı yapacak.

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

Çukurova Üniversitesi bünyesine alımını yapacak olduğu kadrolar için adaylardan, Türkiye cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Herhangi sağlık epbolemi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, ASkerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak olan güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, herhangi bir suç hükümlülğü bulunmamak, Herhangi sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranactır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar,  Başvurularını ilan resmi gazetetde yayımlandıı tarihten sonra başlayabilirler. Buna göre adaylar başvurularını ilan yayımlandıtkan sonra en geç 25 Aralık 2017 tarihine kadar yapmaları şarttır. Başvurular Çukurova Üniversites Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE