Bülent Ecevit Üniversitesi Sınavsız Sağlık Personeli ( Hemşire ) Alım İlanı Yayımlandı!

Bülent Ecevit Üniversitesi personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanana ilana göre Sağlık Personeli kadrolarına farklı eğitim seviyeleri ile sözleşmeli olarak hemşire alımı yapacağını ilan etti. İşte detaylar.

Bülent Ecevit Üniversitesi Sınavsız Sağlık Personeli ( Hemşire ) Alım İlanı Yayımlandı!

Sağlık Personeli kadrolarına her geçen gün yeni bir ilan ekleniyor. Buna göre Devlet personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar doğrultusunda 7 kişilik boş kadro ile alım yapacak. Ayrıca adaylara herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır.

Zonguldak'ta bulunan Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesine, Lisans mezunu 4 Hemşire ve Lise mezunu 3 Sözleşmeli hemşire olmak üzere toplamda 7 sözleşmeli sağlık personeli alacak.

ADAYLARDAN HANGİ ŞARTLAR ARANACAK?

Adayların başvuru yapabilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddeisndeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Gece nöbeti usülü çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları içni 2018 yılında yapılan sınavdan KPSSp3 puan türünden puan almış olmak ve Lise mezunları için 2016 yılında yapılan Sınavdan KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar  başvurularına ilanın yayım tarihi olan 03 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayabilriler. Buna göre adaylara bvaşvuru için 15 günlük bir süre verilmiş olup adaylar başvurularını en geç 17 Ekim 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerkemektedir. Söz konusu ilana başvurular, Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile müracaat edenlerin ve belgesi eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2018, 08:07

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE