Adnan Menderes Üniversitesi 34 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Adnan Menderes Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı 34 kişilik kadro ile personel alımı yapmaktaydı. Ancak başvurular sona eriyor! İşte detaylar.

Adnan Menderes Üniversitesi 34 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Adnan Menderes Üniversitesi geçtiğimiz günlerdeki yapmış olduğu duyurusuna göre, bünyesine personel alımı yapacağını belirtmişti. Alımlar devam etmekteyken, ancak başvurular sona eriyor. Artık adaylar son hazırlıklarını yapmalı ve başvurularını bir an önce gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular 09 Ekim 2017 tarihi itibari ile sona erecektir. Buna göre adaylar başvurularını 09 Ekim 2017 tarihi Mesai saati bitimine kadar dnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Hastane Başmüdürlüğü, Kepez/AYDIN adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Adaylar 34 kişilik boş Hemşire kadrosuna başvuru yapabilmeleri için, Kamu Personeli seçme sınavından B Grubu puan durumuna göre puan almış olmaları şarttır.

Adnan Menderes Üniversitesi bünyesine alımını yapacak olduğu boş kadrolar içni adaylardan, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki belirtilmiş olan şartları taşımaları, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans mezunları için KPSSP3 ve Lise Mezunları için KPSSP94 puan türünden puan almış olmaları, sınavın yapılacağı tarihtenitibaren 18 yaşını doldurmuş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 08:49

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE