Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Yüzüncü Yıl Üniversitesi boş kadrosu ile alım gerçekleştirecek. Alım şartları, başvuru bilgileri ve diğer bilgiler şöyledir.

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Yüzüncü Yıl Üniversitesi 16 Kasım 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda toplamda 4 Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hemşire kadrosunda 2 kişi, Eczacı kadrosunda 1 kişi ve diğer sağlık personeli kadrosunda ise 1 kişi alacak. Hemşire ve Eczacı ların maaşları Merkez bütçeden, Diğer Sağlık Personelinin bütçesi ise döner sermayeden karşılanacak. Adayların bu kadrolara yerleşebilmesi için KPSS B Gurubu puan sırası esas alınarak en yüksek puandan başlanarak en küçük puna a göre sıralama yapılacaktır. Adaylardan aranacak olan şartlar şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • Hemşireler için, Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü Lisans Mezunu Olmak,
  • Eczacı için, Eczacılık Fakültesi Lisans Mezunu Olmak, 
  • Diğer Sağlık Personeli İçin , Sağlık Meslek Liselerinin Diş Protez Teknisyenliği Mezunu Olmak,
  • 657 Saylı Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyan adaylar,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan veya yaşlı aylığı almıyor olan adaylar,

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 18 Kasım 2016 tarihi ile 02 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri gerekmektedr. Başvurular, Üniversitenin Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE