Tarsus Üniversitesi 35 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans

Tarsus Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Lise ve Ön Lisans mezunu, Temizlik görevlisi ve Koruma ve Güvenlik görevlisi ile şoför alımı yapılacak.

Tarsus Üniversitesi 35 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans

Tarsus Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Tarsus Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Lise ve Ön Lisans mezunu personel alımı yapılacak. Sözleşmeli Personel Alımları 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında sözleşmeli olarak 4/B personel alımı gerçekleştirilecek.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 2 Şoför, 13 Temizlik Görevlisi, 16 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Ön Lisans Mezunu: 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversite adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri arıyacak. Özel olarak ise KPSS, Yaş, Eğitim ve meslek şartları arayacak.

KPSS şartı nedir?

Adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94 ve Ön Lisans için p93 puan türünden en az 65 puan almış olmak şartı aranacak. 

Yaş Şartı Nedir?

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 35 yaşından gün almamış olmak.

Kontenjana Göre Özel Şartlar:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversiteye sözleşmeli personel alımları ilanın resmi Gazetede yayımlanması ile birlikte başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde başvuru yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda Başvurular 10 Mart 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 27 Mart 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece e-Devlet Kapısı üzerinden “Tarsus Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmet veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden alınacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE