Pamukkale Üniversitesi Sınavsız Mülakatsız 39 Kamu Personeli Alıyor

Pamukkale Üniversitesi farklı alanlarda personel alımı için ilan yayımladı ve KPSS düşük puan ile 39 Kamu Personeli alımı yapacak. Şartlar ve detaylar şöyledir.

Pamukkale Üniversitesi Sınavsız Mülakatsız 39 Kamu Personeli Alıyor

Pamukkale Üniversitesi 39 kişilik boş kadro ile bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı alanlarda sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda Üniversite 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında alım olacak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Pamukkale Üniversitesi personel alımına başvuru yapacak adalardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler kapsamında, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile bağlantısı olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek gibi nitelikler aranacaktır.

ÖZEL ŞARTLAR NEDİR?

2018 yılı KPSS (B) grubu (KPSS(P3), KPSS (P93), KPSS(P94)) sınav sonuç belgesine sahip olmak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumumun bulunmaması.

Başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4/B maddesinin "Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler" hükmü gereğince bu maddeye aykırı durumu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır.

BAŞVURULAR: 

Üniversiteye personel alımı başvuruları 08 Nisan 2002 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 22 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu yönde Adaylar başvurularını istenen belgeler ile gerçekleştireceklerdir. İlan hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE