Osmangazi Üniversitesi ( OGÜ ) 4/B Sözleşmeli 132 Personel Alımı İlanı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 132 personel alacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu ve 50 KPSS ile personel alımı kadroları ve detayları haberde.

Osmangazi Üniversitesi ( OGÜ ) 4/B Sözleşmeli 132 Personel Alımı İlanı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi gazetede 16 kasım 2023 tarihi ile yayımlanan personel alımı ilanına göre Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ( OGÜ ) bünyesine 132 Sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. En az Lise, Ön Lisans Ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 4/B sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın personel alınacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 11 Temizlik-Çöp Toplama, 1 Temizlik Görevlisi,

Ön Lisans Mezunu: 9 Sağlık Teknikeri, 1 Röntgen Teknisyeni, 36 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 4 Şoför, 

Lisans Mezunu: 14 Hemşire, 1 Eczacı, 1 Psikolog, 1 Sağlık Teknikeri, 5 Diğer Sağlık Personeli, 2 Mühendis, 41 Büro Personeli, 4 Aşçı, 1 Çözümleyici, Sistem Programcısı, 

Mülakatsız personel Alımı Yapılacak!

Yukarıda gördüğünüz kadrolara göre adayların KPSS Grubu puan türüne göre en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile adaylar belirlenecek olup Herhangi bir Yazılı veya Sözlü sınav yapılmadan Mülakatsız Personel alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Üniversite Personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan yaşlı veya Emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacak.

KPSS 50 Puan Şartı Var!

Adayların 2022 yılında yapılacak KPSS'den Lise ç,n P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P 3puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

Mesleğe Göre Özel Şartlar Nedir?

Başvuru Süreci Başladı!

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru süreci başladı. Başvurular ilanın yayımlanması ile bitelikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 16 - 30 Kasım 2023

Başvuru Adresi: Eskişehir Osmangazi Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresinden yapılacaktır.

İstenen Belgeler Nerdir?

1-2022 yılı KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi,

2-Diploma fotokopisi veya mezuniyet belgesi,

3-Askerlik durum belgesi,

4-Adli sicil kaydı,

5-Nüfus cüzdanı fotokopisi veya nüfus kayıt örneği,

6-SGK Tescil ve Hizmet Dökümü

7-Başvuru yapılan pozisyondaki aranan nitelikler kısmında istenen belgeler.

İLANIN TAM METNİ BURADA

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2023, 00:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 3 hafta Önce

Yaş şartı kaldırılmalıdır

ayşe
ayşe - 3 hafta Önce

2023 yılında yeni kpss yapıldı zaten neden 2022 puanı isteniyor