Malatya Turgut Özal Üniversitesi Büro Memuru ve Kamu Personeli Alıyor!

Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda ön lisans ve lisans mezunu adaylar içinden alım yapacak. İşte şartlar.

Malatya Turgut Özal Üniversitesi Büro Memuru ve Kamu Personeli Alıyor!

Resmi Gazete'nin 21 Mayıs 2020 tarihli yayımladığı ilana göre Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre toplamda 8 kişilik kadro ile büro memuru ve kamu personeli kadrolarında alım yapılacak. Ayrıca alımlar en az ön Lisans mezunu olan adayları kapsayacak olup lisans mezunu kadrolara'da alım yapılacaktır.

KADRO DAĞILIMI NEDİR?

Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesine 8 kişilik kadro ile, Ön Lisans mezunu 1 Büro Personeli, 1 Destek Personeli ( Aşçı ), 1 Laborant alacak. Lisans mezunu ise 1 Mühendis, 1 Laborant, 1 Psikolog, 1 Avukat ve 1 Büro Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1 - Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

2 - Bu Kanunun 40 ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,

3 - Bu Kanunun 41 inci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,

4 - Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

5 - Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

6 - Askerlik durumu itibariyle askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

7 - 657 sayılı Kanun'un 53. Maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına, engel olabilecek akıl hastalığı ve vücut sakatlığı ile ilgili özürlü bulunmamak, nöbetli ya da gece çalışmasına engel sağlık probleminin olmaması.

8 - Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

9 - Yapılacak görev gereği mesai saatleri dışında ve hafta sonraları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak. (Tüm unvanlar için geçerli)

10 - Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2018 KPSS P3 puanı, Ön Lisans mezunları için 2018 KPSS P93, Orta Öğretim Mezunları için 2018 KPSS P94 puan türüne bakılarak değerlendirme yapılacaktır. Puanların eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan bununda eşit olması halinde yaşı büyük olan adaya öncelik tanınacaktır

BAŞVURULAR E-POSTA İLE YAPILACAK!

Söz konusu olan Malatya Turgut Özal Üniversitesi ilgili pozisyonlar için başvuruları İnternet üzeirn alacak. Bu kapsamda ilana başvurular ilanın yayım tarihi olan 21 Mayıs 2020 tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 06 Haziran 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir.

Adayların başvurularını (www.ozal.edu.tr) web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurarak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte ilanın gazetede yayımlandığı tarihi izleyen 15. gün mesai bitimine (17:00) kadar Üniversite'nin Personel Daire Başkanlığına e-mail yoluyla basvuru@ozal.edu.tr adresinden başvuru yapmaları gerekmektedir Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabilirler.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir
Kadir - 2 yıl Önce

Adrese teslim pas gibi,altına alınacak isim yazılmamış bir tek

Nuh İslam Şirin
Nuh İslam Şirin - 2 yıl Önce

Ben lise menzunuyum bana iş lazım