Hacettepe Üniversitesi 45 Sözleşmeli Personel Alımı ( Lise, Ön Lisans ve Lisans )

Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu adaylar içerisinden 45 personel alınacak. Mezuniyete göre kadro dağılımı nedir?

Hacettepe Üniversitesi 45 Sözleşmeli Personel Alımı ( Lise, Ön Lisans ve Lisans )

Hacettepe Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Resmi gazetede 12 Kasım 2021 tarihi ile yayımlanmış olan ilana göre Hacettepe Üniversitesi bünyesine 45 Sözleşmeli personel alımı yapacak. Alımlar 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B maddesi kapsamında sözleşmeli olarak yapılacak. Kadro Dağılımı ve başvuru şartları haberimizde.

Mezuniyete Göre Kadro Dağılımı:

Lise Mezunu: 13 Destek Personeli

Ön Lisans Mezunu: 10 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 7 Sağlık Teknikeri

Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli, 10 Hemşire

BAŞVURU ŞARTLARI NE OLACAK?

- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.

- Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak.

- Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak.

-  01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak. (5) 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmamak.

- Tüm pozisyonlar için haftalık çalışma süresi 40 saati aşmayacak şekilde ilgili birimin yönetimi tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dâhil) şartını kabul etmek.

- Başvuru yapacak adayların son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4-B) olarak çalışmamış olmak.

- Tıbbi Laboratuvar Teknikleri ön lisans programından mezun olup istihdamı yapılacak tüm adaylar Hastanelerimizin laboratuvarlar dışında da farklı ünite ile birimlerinde sağlık teknikeri görev unvanıyla oryantasyon ve hizmet içi eğitimlerine uygun olarak görevlendirilecektir. Bu pozisyon için çalışma şartlarını kabul etmiş olmak.

- Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.

- Koruma ve güvenlik görevlisi için erkek adaylarda 170 cm'den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla, 13 den az olmamak.

- Koruma ve güvenlik görevlisi için kadın adaylarda 165 cm'den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla, 13 den az olmamak.

- Koruma ve güvenlik görevlisi ilanı için son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

ÖZEL BAŞVURU ŞARTLARI:

BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI!

Hacettepe Üniversitesi personel alımı başvuruları Bugün yani ilanın yayım tarihi ile başladı. Bu kapsamda 12 Kasım 2021 tarihi ile başlayan başvurular en geç 15 gün içerisinde 26 kasım 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE
YORUMLAR
Saniye pala
Saniye pala - 2 yıl Önce

İş için basvuru yapmak istiyorum

Betül çınar
Betül çınar - 2 yıl Önce

Bu başvuru formlarını neden bulamıyorum