Gazi Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli 9 Bilişim Personeli Alınacak

Gazi Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Sözleşmeli olarak bilişim personeli alımı yapılacak olup kadro ve şartlar şöyledir.

Gazi Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli 9 Bilişim Personeli Alınacak

Gazi Üniversitesi Bilişim Personeli alımı için ilan yayımladı. Resmi Gazetede 27 kasım 2020 tarihi ile gelimiş olan ilana göre 9 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak bilişim personeli alımı yapılacak. Gazi Üniversitesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığında görevlendirmek üzere tam zamanlı olarak çalışacak Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacak.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • Takım Lideri ve Çözüm Mimarı 1 Kişi,
  • Kıdemli Yazılım Geliştirici 2 Kişi,
  • Yazılım Geliştirici 3 Kişi,
  • Kıdemli Ağ Uzmanı 1 Kişi,
  • Ağ Uzmanı 1 Kişi,
  • Sistem Uzmanı 1 Kişi,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olması.

b) Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak.

c) (b) bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak. 

ç) Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak.

e) "Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" te belirtilen özlük hakları ve diğer kuralları kabul etmek.

KPSS ve YDS Şartına Dikkat!

Sözlemeli Bilişim Personeli alımı için adaylardan KPSS ve YDS şartı aranacak. Adayların bu yönde 2020 Yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve YDS İngilizce dilinden puan almış olmak gereklidir.

Ayrıca KPSS puanı olmayan adayların başvurularıda kabul edilecektir. Ancak Değerlendirmede KPSS puanı 70 olarak ele alınacak ve YDS puanı 0 olarak ele alınacaktır.

Başvurular Ne Zaman?

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim personeli alımı için adaylar başvurularına ilanın yayım tarii olan 27 Kasım 2020 tarihi itibari ile başlayacaklar. En geç 11 Aralık 2002 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. 

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE