ROKETSAN Yeni Personel alımı ilanları yayımlamaya devam ediyor. Az Önce Kariyer adresi üzerinde yayımlanmış olan Güncel personel alımı ilanlarına göre ROKETSAN bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere İtfaiye Görevlisi ( İtfaiye Eri Alımı ) Yapacak. Bu kapsamda KPSS siz Personel alımı ve lise Mezunu Personel alımı yapılacak olup başvuru şartları ve başvuru sayfasın paylaşacağız.

ROKETSAN Kırıkkale Tesisine Personel Alıyor!

ROKETSAN kurulmakta olan Kırıkkale Tesisi ihtiyaçları kapsamında istihdam edilmek üzere aşağıda yer alan niteliklere sahip ve ilgili görev tanımıyla çalışacak takım arkadaşları arkadaşları arıyor.

Bu kapsamda Güvenlik Departmanında çalışacak İtfaiye Görevlisi alımı yapılacak.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nedir?

Adalardan Genel olarak  " Acil durum (yangın, afet, deprem vb.) bilincine sahip, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli, araştırmaya ve gelişime açık, Asgari olarak temel-orta düzeyde bilgisayar kullanım yetkinliği olan ve yazılı raporlama yapabilen, " gibi şartlar aranacak.

Eğitim Şartı:

Tercihen okulların ilgili bölümlerinden (İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik, Afet ve Acil Durum Yönetimi) mezun,

Sertifika Şartı: 

İtfaiyeci sertifikası ve mesleki deneyime sahip; Yangın, İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatına hakim,

Boy Şartı:

Boyu tercihen 175 cm ve üzeri olan,

Askerlik Şartı:

Askerliğini tamamlamış,

Mesleki Şartlar:

Vardiyalı çalışabilecek ve seyahat engeli bulunmayan,

Kapalı mekân, dar alan ve yüksek yerlerde çalışabilecek,

Sürücü Belgesi Şartı:

İtfaiye aracını kullanabilecek yeterlilikte, en az (C) sınıfı sürücü belgesine sahip olan ve itfaiye aracı kullanım beceresi olan,

İkamet Şartı:

Tercihen Kırıkkale’de ikamet eden,

Yaş Şartı: 

01.01.2024 tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olan,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

ROKETSAN İtfaiye Eri Alımı başvurusu sadece Elektronik ortamda alınacaktır. Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Başvuru Adresi: https://www.kariyer.net/is-ilani/roketsan-roket-san-ve-tic-a-s-itfaiye-gorevlisi-3725856