Kamuya ilanlar yayımlandı. Az Önce 30 Mayıs 2022 tarihi ile yayımlanmış olan kamu ilanlarına göre 334 kişilik boş kadro ile Kamuya ilanlar duyuruldu. En az İlköğretim, Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden personel alımı yapılacak olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilanların detaylarını aktarıyoruz. İşte 30 Mayıs 2022 tarihli kamu ilanları ve detayları:

334 Kamu Personeli ve İşçisi Alım İlanları:

Gelir İdaresi Başkanlığı:

GİB bünyesine 70 kişilik kadro ile bilişim perosneli alımı gerçekleştirecek. Sözleşmeli Perosnel statüsünde yapılacak personel alımları için adaylardan KPSS şartı aranacak. Alımlar farklı alanlarda Uzman kadrosunda gerçekleştirilecek. Yüksek maaş imkanı ile sözleşmeli bilişim personeli alımı için başvurular 13 Haziran - 24 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İnternet'ten yapılacak başvurular için kontenjan dağılımı ve ilan detayları için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

GİB 70 Personel Alımı İlanın Tam Metni

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü:

Üniversiteye Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden sözleşmeli olarak 8 personel alımı yapılacak. Buna göre 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 6 Destek Personeli ( Temizlik Personeli ) alımı yapılacak. Başvurular 30 Mayıs - 13 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak.

Abdullah Gül Üniversitesi 8 Personel Alımı İlanın Tam Metni

Afyonkarahisar İli Güney Belediye Başkanlığı:

Güney Belediye Başkanlığı bünyesine ve bağlı birliklerinde görevlendirmek üzere 657 sayılı kanun kapsamında 4/D maddesine göre 3 işçi alımı gerçekleştirilecek. Söz konusu işçi alım ilanına başvurular İŞKUR üzerinden 30 Mayıs - 3 haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak.

Güney Belediyesi 3 İşçi Alımı İlanın Tam Metni

Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğü:

Kastamonu Üniversitesi bünyesine sözleşmeli olarak 3 personel alımı yapacak. Alımlar KPSS en az 50 puan ile yapılacak. Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı için 2 Destek Personeli ve 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

Kastamonu Üniversitesi 3 personel Alımı İlanın Tam Metni

Kıyı Emniyeti genel Müdürlüğü:

Kıyı Emniyeti bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere KPSS 60 Puan İle Büro Memuru alımı yapacağını bildirdi. İŞKUR üzerinden alım yapılacak olup Ön Lisans mezunları başvuru yapabilecek.

Kıyı Emniyeti 1 Memur Alımı İlanın Tam Metni

Ankara Üniversitesi Rektörlüğü:

Ankara Üniversitesi sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Söz konusu ilana göre Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alınacak. Buna göre, 5 Büro personeli, 15 Destek Personeli ( Hasta Bakımı ), 14 Hemşire, 5 Sağlık Teknikeri, 1 Tekniker, 6 Teknisyen alımı yapılacak. Başvuru için KPSS'den en az 50 puan almış olmak gereklidir.

Ankara Üniversitesi 46 Personel Alımı İlanın Tam Metni

Resmi Gazete Öğretim Üyesi Alım İlanı:

Resmi Gazetede yayımlanan bir diğer ilanlara göre ise farklı üniversitelere öğretim üyesi alımı gerçekleştirilecek. Alımlar Doktor, Öğretim Görevlisi, Profesör gibi kadrolarda gerçekleştirilecek. İşte ilanlar,

Giresun Üniversitesi Rektörlüğü 28 Personel Alımı

Kırıkkale Üniversitesi Rektörlüğü 34 Personel Alımı

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü 25 Personel Alımı

İstanbul Gedik Üniversitesi Rektörlüğü 5 Personel Alımı

İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğü 1 Perosnel Alımı

Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörlüğü 22 Perosnel Alımı

Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü 26 Personel Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörlüğü 1 Personel Alımı

İŞKUR İle kamuya 61 Personel Alımı İlanları Yayımlandı!

İŞKUR üzerinde yayımlanan kamu ilanları için MSB, EGM, DSİ, MEb gibi kamu kurumları ve Bakanlıklar 61 kişilik kadro ile kamu işçi alımı yapacaklarını bildirdiler. Söz konusu ilanlara başvurular en az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek. İlan detayları için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

İŞKUR 30 Mayıs - 3 Haziran Kamu Personeli Alımı İlanları Yayımlandı!