Uzun zamandır merak konusu olan Renault Captur Fiyatları belli oldu. Ülkemizde her an güncellenen fiyatlar sebebi ile Araba fiyatlarıda güncelleniyor. Nisan Ayı 2024 için Renault Captur Fiyatları açıklandı. 

Kaslı bir siluet, sofistike bir iç mekan ve tamamen özelleştirilebilir iki tonlu renk yelpazesi... Daha büyük ve daha modern olan Renault CAPTUR, bir SUV'un tüm özelliklerini taşıyor ve güçlü bir ilk izlenim bırakıyor

2024 Güncel Renault Captur Model Fiyat Listesi:

MODEL FİYAT
R.S. Line 1.3 Mild Hybrid EDC 155 bg 1.615.900 TL
Icon 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg 1.472.000 TL
Touch Plus 1.3 Mild Hybrid EDC 140 bg 1.415.900 TL

5 Adımda 2024 Model Renault Captur Özellikleri Nedir?

SUV tipi

Biçimlendirilmiş yan kısımlar, çamurlukların ve omuzların atletik kemerleri, ön ve arka koruyucu kaplamalar, tavan bagajı kirişleri, krom eklentili etkileyici tampon... Yeni Renault CAPTUR görünüşünü öne çıkarıyor.

C-şekilli tamamen LED ön ve arka lambalar

Yeni Renault CAPTUR, Renault kimliğinin simgesi haline gelen karakteristik C-şekilli LED farlar sayesinde daha da zarafet ve modern teknolojiyle öne çıkıyor.

Akıllı kabin

9,3 inç dokunmatik ekran, 10,2 inç dijital gösterge paneli, E-shifter'lı yenilikçi yüzer konsol ve akıllı saklama bölmeleri... Koltuğunuza oturun!

Mükemmel, tamamen kişiselleştirilmiş iç mekan

Köpük malzemeler, saten unsurlar... Yeni Renault CAPTUR devrim yarattı. 18 renk kombinasyonunu kullanarak yeni Renault CAPTUR'u kişiselleştirin.

Dışarıdan daha heybetli, içeriden daha ferah

Katlanabilir ve kaydırılabilir 16 cm'lik çok koltuklu arka koltuk, rekor bagaj hacmi (536 l'ye kadar) ve bol miktarda saklama alanı (27 l'ye kadar)… CAPTUR, kişiselleştirilmiş kabin hissi ile yalnızca en iyisini sunar!

2. El Renault Captur Fyatları Nedir?

Renault Captur almak isteyenlerin bir diğer tercihide 2. El araba almak oluyor. Sıfırdan ziyade 2013 Modelden sonra satışa konulan ve en yüksek 2023 model Renault Captur için fiyatar,

En Düşük 2. El Renault Captur  Fiyatı: 515.000 TL

En Yüksek 2. El Renault Captur Fiyatı: 1.585.000 TL

Yurtdışı Renault Captur Fiyatları Nedir?

Malesef Araba piyasaıs ülkemizde oldukça pahalıdır. Bu kapsamda İmkanı olanlar Yurtdışında araba getirebilir. Ülkemize en yakın Avrupa ülkesi olan Bulgaristan'da Renault Captur  fiyatları Yarı yarıya düşmektedir.

Yurtdışı Güncel Renault Captur Fiyatları: 

  • TCe 90 - 21.226 Euro
  • TCe LPG 100 - 22.000 Euro
  • E-tech full hybrid 145 - 26.350 Euro
  • TCe 140 EDC7 - 25.000 Euro
  • E-tech full hybrid 145 - 27.379 Euro

Renault Captur Kullananlardan Bazı Yorumlar:

Renault Captur araba almak isteyenler kullanıcı yorumlarını dikkate almaktan kaçınmıyor. Bu kapsamda bazı kullanıcılardan gelmiş olan yorumlar şöyledir:

Renault Captur'un tasarruf odaklı yaklaşımı, kaliteden ödün verildiğini bariz bir şekilde ortaya koyuyor. Araç içi düzenlemesi ne önde ne de arkada yolcuları tatmin edecek bir tutma noktası sunmuyor. Kablosuz CarPlay gibi temel özellikler eksik. Sadece 16 bin kilometre kullanmama rağmen, turbo üfleme sesi gibi sorunlar ortaya çıkmaya başladı. İç yalıtım zayıf, bu da lastik ve rüzgar seslerinin rahatsız edici bir şekilde içeriye sızmasına neden oluyor. Süspansiyon sistemi, her türlü kusuru kullanıcıya aktaran bir hassasiyete sahip. İç malzemelerin kalitesi ise oldukça düşük, tatmin edici değil. Multimedya sistemi renksiz ve kullanıcı dostu değil, menü seçenekleri oldukça sınırlı. Hibrit versiyonun yakıt tasarrufuna etkisinin pek de belirgin olmadığını düşünüyorum