Polis Akademisi Başkanlığı az önce bekçi adayları için duyuru yayımladı. Polis Akademisinden gelmiş olan duyuruya göre 2020 yılı 1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Temel Eğitimi almış olan adaylar hakkında duyuru yayımlayarak daha önceki dönemlerden mahkeme kararı, sağlık kurulu raporu vb. sebepler ile ataması yapılanlardan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Temel Eğitimi almamış olan adayların planlaması yapılması sonuçları açıklandı.

POLİS AKADEMİSİNDEN GELEN DUYURU:

Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Temel Eğitimini almamış olan Adayların Dikkatine

08 Kasım 2021

2020/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı sonrası atamaları yapılan bekçi adayları ile daha önceki dönemlerden mahkeme kararı, sağlık kurulu raporu vb. sebepler ile ataması yapılanlardan Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Temel Eğitimi almamış olan adayların planlaması yapılmış olup, konuya ilişkin açıklama e-devlet şifresi ile öğrenilebilecektir.

Sonucunuzu Öğrenmek İçin Tıklayınız

2022 YILI BEKÇİ ALIMLARI YAPILACAK MI?

Binlerce aday Bekçi alımı ilanı bekliyor. En son 2019 yılında yayımlanmış olan Çarşı ve Mahalle bekçisi allımları sadece İstanbul ilinde 400 kişilik kontenjan ile yapılmıştı. Ancak çıkan haberlerde ve gelen bilgiler doğrultusunda bir sonraki Bekçi Alımı 11 Bin kişilik kontenjan ile Türkiye Geneli kapsamında yaılacak. Bekçi Alımı ilanının henüz ne zaman yayımlanacağı hakkında belirsizlik devam ederken İşin Olsa Ekibi olarak her dakika Bekçi Alımı ilanını takip etmekteyiz.

İLAN YAYIMLANDIĞINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA