Polis Akademisi Başkanlığından gelmiş olan duyuruya göre 2023 yılı 1. Dönem Bekçi alımı hakkında duyuru yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde başvurusu alınan Bekçi adayları için sınav bilgileri paylaşıldı. Az önce gelen duyuru ile sınav giriş belgeleri duyuruldu.

2023/1 Bekçi Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı!

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

2023/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliğine Giriş Sınavını asıl olarak kazanan adayların atama için gerekli olan belgelerle birlikte (gerekli belgeler planlama yapılan İl Emniyet Müdürlüğünden temin edilecektir) ilan tarihinden itibaren 15 (on beş) iş günü içinde planlandığı İl Emniyet Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedirr.

SONUCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

PA 2024 Bekçi ALımı Ne Zaman Ayapılacak?

Polis Akademisi Başkanlığından 2024/1. Dönem Polis alımı ilanı yayımlanması bekleniyor. İlanın İlk 6 ay içerisinde yayımlanmaso bekleniyor. Bu kapsamda Türkiye Geneli yapılması beklenen Bekçi alımı için Müjde bekleyen adaylar İnstgramda buluştu. Aşağıdaki bilgileri kullanarak İlanı takip edebilirsiniz.

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA