TÜBİTAK BİLGEM Personel Alımı 2016

TÜBİTAK BİLGEM personel alımı yapacak. TÜBİTAK BİLGEM bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 4 adet personel alacak. Sizde TÜBİTAK BİLGEM iş başvurusunda bulunmak için haberin devamını inceleyiniz.

TÜBİTAK BİLGEM Personel Alımı 2016
TÜBİTAK 23 Şubat 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki eksik çalışan ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde personel alacak. Alınacak olan personellerden aranan şartlar ve başvuru bilgilerine alt kısımda verilen bilgilerden ulaşabilirsiniz.;TÜBİTAK BİLGEM AR-GE Personeli Pozisyonunda toplamda 4 adet personel alacaktır. 

GENEL ŞARTLAR:
  • Askerliğini tamamlamış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar ( erkek adaylar için )
  • SOn başvuru tarihi itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasına engen olabilecek veya herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
  • Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak,
Öğrenim ve mezuniyet bilgileri için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 14 Mart 2016 tarihi saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular,  www.bilgem.tubitak.gov.tr adresinden Kariyer Başlığı altında bulunan İş Olanakları bölümünden İş Başvuru Formunu doldurmak suretiyle başvuru yapacaklardır. Bunun dışındaki başvurular işleme alınmayacaktır.

İlanın Tam Metnini İncelemek İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 18:41

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE