Devlet Demiryolları Personel Alımı Yapıyor

Devlet Demiryolları Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı iki ilanla engelli ve eski hükümlü personel alımı yapacağını açıkladı. Peki başvuru şartları neler? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Devlet Demiryolları Personel Alımı Yapıyor

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu iki ilan ile engelli ve eski hükümlü personeller alacak. Devlet Demiryolları 14 engelli, 4 eski hükümlü işçi alımı yapacak. Peki alımların başvuru şartları neler? Başvuru detaylarında neler bulunuyor?

Ayrıca yayımlanan son duyuruya göre TCDD Taşımacılık 73 kişilik boş pozisyon ile Makinis işçisi alacğaını duyurdu. İlgili ilana ulaşmak, Başvuru şartlaırna ulaşmak ve başvuru yapmak için Buraya Tıklayınız.

İŞTE DETAYLAR

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımlamış olduğu iki ilan ile 14 engelli, 4 eski hükümlü alımı yapılacağını açıkladı. Alifuatpaşa 121 Yol Bakım Şefliğine demir yolu hattı bakım onarıcısı olarak işe personeller ile ilgili detaylara bağlantılara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

//euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?be129718-e353-4ca7-a5aa-7074912ef65d

//euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?6bd13261-a76f-4597-9ebf-c8ad8085296b

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 14:03

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Baştuğ
Mehmet Baştuğ - 2 yıl Önce

Ben şu anda lise okuyorum ayağımda platin var yüzde elli bir raporun var bu ilana katilabirmiyim