TCDD Taşımacılık 2016 KPSS İle 73 İşçi Memur Alım İlanı Yayımladı!

TCDD bünyesindeki memur personel eksikliğini gidermek için 73 kişilik boş kadro ile kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Buna göre başvuru şartları ve detaylar haberimizdeki gibidir.

TCDD Taşımacılık 2016 KPSS İle 73 İşçi Memur Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olan ilana göre TCDD ( Devlet Demir Yolları ) bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak için 73 kişilik boş kadro ile memur alımı yapacağını belirtti. Buna göre TCDD ilgili iş gücü talebini Türkiye İşKurumu üzerinde yayımlayacak  ve adaylara başvuru için 10 günlük bir sire verilecektir.

Yayımlanmış olan duyurya göre TCDD İş Gücü talebini 14 AĞustos 2018 tarihinde Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlayacak ve ilaın yayımlanması ile birlikte adaylar başvurularına başlayabilecekler. Buna göre TCDD tren makinisti Sanat kolunda 73 tren makinisti alacak.

Adayların başvuru yapabilmeleri için öncelikle aşağıda belirteceğimiz bölümlerden mezun olmuş olmaları gerkemketdir.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adaylar başvurularını gerçekleştirebilmeleri için, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmak, Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4) sahip olmak, Askerliğni yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar başvurularına ilanın yayımlanacağı tarih olan 14 Ağustos 2018 tarihinde başlayabilecek ve adaylara başvuru için 10 günlük bir başvuru süresi verilecektir. Buna göre adaylar başvurularını en geç 23 Ağustos 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Adaylar başvurularını İŞKUR a yapacak olup sonrasında İŞKR tarafından belirtilecek nihai listede adı geçen adaylardan sınava katılmak isteyen adaylar, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü web sitesinde (www.tcddtasimacilik.gov.tr.) yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 10.09.2018– 14.09.2018 tarihleri arasında, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

İlgili sözlü sınav 15.10.2018-19.10.2018 tarihleri arasında TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2018, 15:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE