TRT Birçok Kadroda KPSS Siz Personel Alımı Yapıyor!

TRT farklı kadrolarda çok sayıda personel alımı yapacaktır. Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve başvuru koşullarını haberimizde sizler için derledik. İşte detaylar:

TRT Birçok Kadroda KPSS Siz Personel Alımı Yapıyor!

Türkiye’nin resmi televizyon ve radyo kanalı TRT tarafından kendi sitesinde yayınlanan ilanlarda farklı kadrolarda alımlar gerçekleştirileceği ifade edilmekte olup bu kapsamda yayınlanan ilanlar, başvuru şartları detayları ve diğer bilgiler ise haberimizin devamında yer almaktadır. Söz konusu alım kadroları için KPSS Siz Personel Alımı yapılacak. İşte alım yapılacak pozisyonlar ve detayları.

Editör

Kurum editör pozisyonunda yapılacak olan alımda üniversitelerin 4 yıllık ilgili bölümlerinden mezun, tercihen medya sektöründe tecrübesi bulunan, editöryal özellikleri olan, özgün içerik yazabilen, Türkçe dik bilgisi çok iyi olan, insan ilişkilerinde iyi, MS Office programlarını iyi kullanabilen adayların başvurularını almaktadır.

Grafiker

İlgili kadro için adayların sağlaması gereken başvuru şartları arasında 4 yıllık Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı ve benzer lisans bölümlerinden mezun, en az 5 yıl ilgili alanda deneyimi olan, özgün içerik tasarlayabilen, AdobePhotoshop ve Illustrator programlarını kullanarak özgün desen, Illustrasyon, Photomanipülasyon gibi canlandırma yapabilen, 3D yazılımlarla AdobeAfterEffects programını kullanabilen, AdobePremier, Final Cut programlarında bilgili olmak şartları yer almaktadır.

Konuk Koordinatörü

Pozisyon için adaylardan üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, ileri düzey İngilizce bilen, en az 3 yıl mesleki tecrübesi olan, motivasyonu yükse, hızlı öğrenen, özgüveni yüksek olan şartlarını sağlaması istenmektedir.

Çocuk İçerikleri Uzmanı

İlgili kadro için adayların tercihen doktora derecesine sahip veya yeterli sayıda akademik çalışması bulunan, akademik çalışmalarla ilgili en az 5 yıl deneyimli, çocuk Edebiyatı alanında içerik üretimi tecrübesine sahip,İngilizce seviyesi en az B1 düzeyinde olması şartları aranmaktadır.

Türk Dili ve Uygulamaları Proje Yöneticisi

Kurum tarafından yapılacak alımda pozisyon için kampanya yönetimi, PR ve iletişim stratejileri konusunda minimum 5 yıl tecrübeye sahip olmak, ulusal çapta sosyal sorumluluk kampanyası yönetimi tecrübesine sahip olmak,Türkçe dil bilgisi ve düzgün Türkçe kullanımı konusunda yetkin olmak şartlarının sağlanması istenmektedir.

Metot ve Saha Araştırmaları Uzmanı

Tercihen Sosyal Bilimler alanlarında doktora derecesine sahip veya yeterli sayıda akademik çalışması bulunan, araştırma metotları hakkında akademik çalışmalarla ilgili en az 5 yıl deneyimli, kalitatif ve Kantitatif araştırma metotlarına hakim ve araştırma yönetimi tecrübesine hakim, İngilizce seviyesi en az B1 düzeyinde olmak şartları aranmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020, 20:32
YORUM EKLE