TRT 4 Farkı Kadroda KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımladı!

TRT bünyesindeki eksikliği karşılamak için 4 farklı alanda personel alımı yapacak. İlanlar yayımlandı ve başvuru süreci başladı. İlanlar ve detayları haberde.

TRT 4 Farkı Kadroda KPSS Siz Personel Alımı İlanı Yayımladı!

TRT Yeni ilanlar yayımladı. KPSS Siz Personel Alımı kapsamında 4 fakrlı unvanda ilan yayımlandı. Başvuru süreci de ilanların yayımlanması ile birlikte başlamış olup detayları sizlerle paylaşacağız.

TRT resmi keriyer adresi üzerinde 14 Aralık 2020 tarihi ile yeni ilanlarını duyurdu. Devam etmekte olan 33 farklı iş ilanına yenileri eklendi. Yayımlanan yeni personel alımı ilanları şöyledir;

  • Naklen Yayın Teknikeri 
  • Interview Producer
  • Senior Promo Video Editor
  • Head of Design Studio

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

TRT adaylardan ilgili pozisyonlar için özel nitelikler talep edecek. Ancak her kadro için adaylardan aranan genel nitelikler, Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, İngilizce dilini çok iyi derecede biliyor olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

14 Aralık 2020 tarihi ile yayımlanan KPSS Siz Personel Alımı ilanlarına başvurular 14 Aralık 2020 tarihi ile başlamış olup en geç 31 Aralık 2020 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını " https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx " adresi üzerinden Elektronik ortamda yapılması gereklidir.

YORUM EKLE