Osmangazi Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Osmangazi Üniversitesi bünyesine Destek Personeli Alımı için 777 kişilik kadrı ile ilan yayımlamıştı. Başvuruların 28 Kasım 2021 tarihi ile başlamasının ardından artık sona eriyor.

Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını 8 Aralık 2021 tarihine kadar gerçekleştirmek zorundadırlar. Başvurular elektronik ortamda alınmakta olup aşağıdaki kılavuz ve başvuru ekranı bağlantılarını kullanarak ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz.

Osman Gazi Üniversitesi 77 Personel Alımı Detayları ve Başvuru Ekranı

Hangi Pozisyonlar için Değerlendirme Yapılacak?

Başvurular Destek Personeli kadrosunda yapıldı. Toplamda 77 kişilik kadro ile Üniversite Hastanesinde çalışacak,

  • Temizlik Personeli,
  •  Çöp Toplama Personeli,
  • Hasta Bakım Elemanı,

Başvurular KPSS Puanına göre yapılmış olup adayların değerlendirmeleri de KPSS ye göre yapılacak. Kadro sayısı kadar puanı en yüksek olan adaylar belirlenecek.

Başvuru Sonuçladı Açıklanacağı tarih?

Osmangazi Üniversitesi personel alımı başvuruları 8 Aralık 2021 tarihi ile sona erecek olup sonuçların önümüzdeki hafta duyurulması bekleniyor. 77 Kişinin ataması yapılacak olup kadro sayısı kadar da yedek aday belirlenecektir. 

İlan edilen pozisyon sayısı kadar asil ve yedek kazanan adayların listesi, atanmaya hak kazanan adaylardan istenecek belgeler ve diğer hususlar www.ogu.edu.tr internet adresinin duyurular kısmında yayımlanacaktır.

Editör: TE Bilisim