DKK Astsubay Meslek Yüksekokulu Öğrenci Alımı

DKK Astsubay Meslek Yüksekokulu Öğrenci Alımı

DKK Astsubay Meslek Yüksekokulu Öğrenci Alımı
DKK Astsubay Meslek Yüksekokulu Öğrenci Alımı
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Astsubay Meslek Yüksekokulu Öğrenci alımı gerçekleştiriyor. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ailesine öğrenci olarak katılmak için, alt kısımda verlmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, gerekli olan belgelere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.
T.C. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI
DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU KOMUTANLIĞI
ALTINOVA/YALOVA
 
DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU
BAŞVURU KILAVUZU 2015 İÇİN TIKLAYINIZ..
Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı
2015
ADAYLARIN DİKKATİNE
1.Ön Kayıt Tarihleri 25 Mart - 15 Mayıs 2015 Tarihleri arasında yapılacaktır.
2.Başvuru, 2. Seçim aşamaları ve seçim aşamaları sonrası işlemlere ait kurallar bu kılavuzda açıklanmıştır.
3.Bu kılavuzda yer alan kurallar, kılavuzun yayım tarihinden sonra yasama, yürütme ve yargı organları, Genelkurmay Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebilir. İlgili değişiklikler Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı kurumsal internet adresinde yayınlanır.
4.Bu kılavuzda yer alan bilgi ve duyurular hiçbir gerçek ve tüzel kişiye mali ve hukuki anlamda kazanılmış hak doğurmaz. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığının eylem ve işlemlerinde takdir hakkı saklıdır.
5.Temin faaliyetleri süresince her türlü resmi duyuru ve bilgilendirme www.damyo.edu.tr internet adresinden yapılacaktır. Posta yoluyla işlem yapılmayacaktır.
www.damyo.edu.tr
[email protected]
 
(226) 462 83 10 - Dahili (1594-1595)

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 16:25
YORUM EKLE