Belediyelerin verdiği desteklere yenisi eklenmeye devam ediyor. Binlerce adayın hazırlandığı Polislik be MSÜ hazırlık sınavları için Belediye adayları sevidirecek güzel bir uygulama başlattı. 

Haymana Belediyesi tarafından düzenlenen kursa göre POMEM ve PMYO hazırlıkları için ücretsiz hazırlık sınavı kursu düzenlenecek.

Ücretsiz POMEM ve PMYO Hazırlık Sınavı Kursu Yapılacak!

Haymana Belediyesi, gençlerin POMEM - PMYO gibi sınavlara hazırlanmalarını desteklemek amacıyla yeni bir kurs programı başlatıyor. Özdemir Turgut döneminde olduğu gibi Levent Koç döneminde de devam eden bu destek, Haymanalı gençlerin polislik ve MSÜ parkuruna hazırlanmalarına odaklanıyor.

Kurs Programı Detayları ve Başlangıç Tarihi

Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde düzenlenecek olan kurs, polislik ve MSÜ parkuruna uygun egzersizlerin yanı sıra genel kondisyon ve dayanıklılığı artırmaya yönelik çalışmaları içerecek. Bu sayede gençler, sınavlara daha iyi hazırlanarak başarı şanslarını artırabilecekler.

Kurs programı 22 Nisan'da başlayacak olup, kayıtlar Kültür Merkezi içerisinde bulunan Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek. Katılımcılara gerekli belgelerin yanı sıra kurs programı ve detayları da aktarılacak.

İzmir'in En İyi Pomem Parkur Hazırlık Kursu. izmirparkur.com

Eğitim ve Pratik Uygulamalarla Etkili Hazırlık

Kurs süresince, eğitmenler eşliğinde derslerin yanı sıra pratik uygulamalar da yapılacak, böylece gençler en etkili şekilde hazırlanmış olacaklar.

Bu kurslar, Haymanalı gençlerin geleceğe hazırlanmalarında önemli bir adım olacak ve belediye bu tür desteklerle gençlerin başarılı bir şekilde kariyerlerine adım atmalarına katkı sağlamaya devam edecek.

Önceden Basitlik vergi mükellefi izmir pomem parkur - rohiinternational.com

5000 POMEM ve PMYO Alımı Yapılacak!

Polis Akademisi Başkanlığından gelecek yeni ilan ile 2024 yılı POMEM ve PMYO kapsamında yeni 5000 Polis alımı gerçekleştirilecek. Başvuru şartları ve diğer detaylar aşağıdaki haberde.

Lise ve Ön Lisans 5000 Polis Alınacak ( POMEM ve PMYO ) Şartlar ve Başvurular? Lise ve Ön Lisans 5000 Polis Alınacak ( POMEM ve PMYO ) Şartlar ve Başvurular?

7500 Polis Alımı İçin 52.336  Aday Sınava Girecek!

Polis Meslek Eğitim Merkezleri Giriş Yönetmeliğinin 7’nci maddesinin 3’üncü fıkrasında yer alan “…Ön başvurusu alınan erkek ve kadın adaylar ayrı ayrı olmak üzere en yüksek puandan en düşük puana doğru sıralanır ve o dönem için alınacak erkek ve kadın öğrenci kontenjanının on katına kadar aday şahsen müracaatta bulunmak üzere çağrılır. Şehit veya vazife malulü eş veya çocukları için bu hüküm uygulanmaz.” hükmüne istinaden lisans mezunu 37.336 erkek ile 15.000 kadın aday olmak üzere toplam 52.336 aday sınav aşamalarına katılmaya hak kazanmıştır. 

31. Dönem POMEM 7500 Polis Alımı Sonuçları ve Sınav Ücreti Açıklandı! 31. Dönem POMEM 7500 Polis Alımı Sonuçları ve Sınav Ücreti Açıklandı!