Orman Genel Müdürlüğü memur alımı için ilan yayımladı. Az Önce OGM resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olan memur almı duyurusuna göre, Geçtiğimiz günlerde ilanı yayımlanmış olan Orman Muhafaza Memuru ve Orman Mühendisi alımı için sonuçlar açıklandı.

46 Memur Alımı Kontenjanları Nedir?

OGM 46 Memur alımı, 20 Orman Mühendisi ve 26 Orman Muhafaza Memuru kadrosunda gerçekleştirilecek.

Orman Muhafaza Memuru Alımları:  Bolu 4 kişi, Hatay 6 Kişi, Kahramanmaraş 6 kişi, Kastamonu 6 kişi, Zonguldak 4 kişi olmak üzere 26 memur alınacak.

Orman Mühendisi Alımları: Balıkesir 1, Bolu 5, Elazığ 2, Hatay 2, Kahramanmaraş 1, Kastamonu 5, Kırklareli 1, Malatya 1, Sinop 1, Zonguldak 1 olmak üzere 20 mühendis alımı yapılacak.

Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Orman genel Müdürlüğü alımlarında değerlendirmeler KPSS puan sırasına göre yapılmakta olup en yüksek puandna en düşük puana kadar 4 kat kontenjan sayısına göre adaylar değerlendirilmiştir.

EK_1_ORMAN_MÜHENDİSİ_MÜLAKAT_YERİ_VE_ZAMANI.pdf

EK_1_ORMAN_MUHAFAZA_MEMURU_MÜLAKAT_YERİ_VE_ZAMANI.pdf

Taban KPSS Puanları Açıklandı!

Adaylar KPSS puanına göre değerlendirilmiş olup taban KPSS puanları açıklandı.

Orman Muhafaza Memuru Taban KPSS - 71,99773

Orman Mühendisi Taban KPSS Puanı - 71,81221

Sözlü SInav tarihlri Açıklandı!

Orman Mühendisi alımları için sınav Ankara'da 26 , 26 , 27, 28 Haziran 2024 tarihleri arasında alınacak.

Orman Muhafaza Memuru alımları için sınav Muğla'da 26 , 26 , 27, 28, 29 Haziran 2024 tarihleri arasında alınacak.

Sözlü Sınava Gelirken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yapılacağı alana girişte adayların Cep telefonu, kablosuz iletişim sağlayan saat vb. bluetooth cihazları, kulaklık, her türlü elektronik/mekanik cihazla ve çağrı cihazı, telsiz, fotoğraf makinesi vb. araçlarla, Cep bilgisayarı, her türlü bilgisayar özelliği bulunan cihazlarla sınava gelmemeleri gerekmektedir. Gelen adaylar bu tür cihaz ve cep telefonlarını Genel Müdürlüğümüz Güvenlik Görevlilerine teslim etmeleri gerekmekte olup teslim etmeyen adaylar kesinlikle Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yapılacağı binaya alınmayacaktır. Sözlü ve Uygulamalı Sınavın yapılacağı bina içerisinde sınav öncesinde, sınav sırasında veya sınavdan sonra bu tür araç gereç ve eşyaları taşıdığı tespit edilen adayın sınavı geçersiz sayılacaktır.

YENİ DUYURULARDAN ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA